HIZLI ERİŞİM İLETİŞİM

4.Uluslararası EMI Girişimcilik Sosyal Bilimler Kongresi

4.Uluslararası EMI Girişimcilik Sosyal Bilimler Kongresi

Dördüncüsü Nişantaşı Üniversitesi ev sahipliğinde, 29-30 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan kongremiz; Bilim insanları, kamu/özel sektör yöneticileri, girişimciler ve lisansüstü öğrencilerinin katılımlarıyla; Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi, Dhaka University, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Suffolk University, Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Orta Asya Amerikan Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Yessenov University, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ve İstanbul Ticaret Odası destekleriyle gerçekleşecektir. 

Sosyal bilimlerin her alanından özgün bilimsel çalışmaların kabul edileceği kongremizin dili İngilizce & Türkçe’dir. Kongre kabulü bir sayfalık özet metin (son gönderim tarihi 7 Ekim 2019') üzerinden yapılacak olup, tam metin sunumdan sonra (15 Aralık 2019) gönderilecektir. Tam metin kitabı 25 Aralık 2019'da yayımlanacaktır. 

Akademik teşvik kriterlerini taşıyan kongremize Kanada, İngiltere, Kırgızistan, Kazakistan, Romanya, Bangladeş, KKTC ve diğer ülkelerden de akademisyenler katılacağı kongremizde ISBN numaralı özet ve tam metin Bildiri Kitabı yayınlanacaktır. İlaveten, kongre sitesinde belirtilen uluslararası hakemli dergilerde makale olarak da yayımlanabilecektir. 01.10.2019