HIZLI ERİŞİM İLETİŞİM

Erken Kayıt Yenileme Fırsatı

2018 – 2019 Akademik Yılı için ikinci erken kayıt yenileme fırsatı 11 Haziran 2018 tarihine kadar sürecektir. Belirtilen ödeme planı, erken kayıt yenileme dönemi için geçerlidir.

Erken Kayıt Yenileme döneminde ikinci fırsat! Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerinizde 5 + 5 taksit avantajından yararlanabilirsiniz.

EĞİTİM ÜCRETİNİ ÖDEME YÖNTEMLERİ

A- KURUM ÖDEMESİ

1-) Vakıf Bank mobil uygulaması veya internet bankacılığı üzerinden 'Ödemeler' menüsüne giriş yapılır, ardından bu menüden 'Eğitim ve Sınav Ödemeleri' menüsüne girilir; açılan menüden 'Üniversite Harç İşlemleri' menüsüne girilir ve  'Nişantaşı Üniversitesi Harç Tahsilatları' seçilerek ödeme işlemleri gerçekleştirilebilir.

Ödeme işlemlerinin tamamlanabilmesi için öğrencilerimizin okul numarasını veya T.C. Kimlik Numarası’nı girmesi gerekmektedir.  İlgili bilgiler girildikten sonra öğrencinin yatırması gereken tutar ekrana gelecektir.

2- Ödemenin Vakıf Bank şubelerinden yapılabilmesi için, şubeye gidilerek kurum ödemesi yapılacağı belirtilir. Şubede ödeme yapabilmek için öğrencinin görevli memura okul numarası veya T.C. Kimlik Numarası’nı söylemesi yeterlidir.

3- Eğitim harcını üniversite dışında herhangi bir Vakıf Bank şubesine yatıran öğrencilerimiz ödeme dekontu odeme@nisantasi.edu.tr adresine mail atılmalıdır.  Dekont incelendikten sonra, kayıt yenileme işlemi başarıyla gerçekleşmiş olan öğrencilerin OBİS'te kayıtlı olan telefon numaralarına bilgilendirme SMS'i atılacaktır. OBİS'te kayıtlı telefon numarası güncel olmayan öğrencilerimiz, numaralarını OBİS üzerinden güncelleyebilirler.

Numaranızı güncellemek için lütfen TIKLAYINIZ.

4- Kayıt yenileme işleminin gerçekleşebilmesi için ödeme belgesinin mail atılması gerekmektedir. Mail ile bilgilendirme yapılmadığı takdirde, yapılan işlemler geçersiz sayılacaktır!

B- KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Kullanılabilir limiti öğrenim ücretini ödemeye yeterli olan Finansbank, İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi  ve Denizbank kredi kartlarıyla taksitli ödeme yapılabilmektedir.