HIZLI ERİŞİM İLETİŞİM

Kayıt Yenileme

2019-2020 Akademik Yılı için ikinci erken kayıt yenileme fırsatı 30 Mayıs 2019 tarihine kadar sürecektir. Aşağıda belirtilen ödeme planı, erken kayıt yenileme dönemi için geçerlidir.

Erken Kayıt Yenileme döneminde birinci fırsat!

Vakıfbank ve Yapıkredi World özellikli kredi kartıyla yapacağınız ödemelerinizde 5 + 5 taksit avantajından yararlanabilirsiniz.

EĞİTİM ÜCRETİNİ ÖDEME YÖNTEMLERİ

A- KURUM ÖDEMESİ

1-) Vakıf Bank mobil uygulaması veya internet bankacılığı üzerinden 'Ödemeler' menüsüne giriş yapılır, ardından bu menüden 'Eğitim ve Sınav Ödemeleri' menüsüne girilir; açılan menüden 'Üniversite Harç İşlemleri' menüsüne girilir ve  'Nişantaşı Üniversitesi Harç Tahsilatları' seçilerek ödeme işlemleri gerçekleştirilebilir.

Ödeme işlemlerinin tamamlanabilmesi için öğrencilerimizin okul numarasını veya T.C. Kimlik Numarası’nı girmesi gerekmektedir.  İlgili bilgiler girildikten sonra öğrencinin yatırması gereken tutar ekrana gelecektir.

2- Ödemenin Vakıf Bank şubelerinden yapılabilmesi için, şubeye gidilerek kurum ödemesi yapılacağı belirtilir. Şubede ödeme yapabilmek için öğrencinin görevli memura okul numarası veya T.C. Kimlik Numarası’nı söylemesi yeterlidir.

3- Eğitim harcını Üniversite dışında herhangi bir Vakıf Bank şubesine yatıran öğrencilerimiz ödeme dekontu odeme@nisantasi.edu.tr adresine mail atmalıdır.  Dekont incelendikten sonra, kayıt yenileme işlemi başarıyla gerçekleşmiş olan öğrencilerin OBİS'te kayıtlı olan telefon numaralarına bilgilendirme SMS'i atılacaktır. OBİS'te kayıtlı telefon numarası güncel olmayan öğrencilerimiz, numaralarını OBİS üzerinden güncelleyebilirler.

Telefon numaranızı güncellemek için lütfen TIKLAYINIZ.

4- Kayıt yenileme işleminin gerçekleşebilmesi için ödeme belgesinin mail atılması gerekmektedir. Mail ile bilgilendirme yapılmadığı takdirde, yapılan işlemler geçersiz sayılacaktır!

B- KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Kullanılabilir limiti öğrenim ücretini ödemeye yeterli olan Vakıfbank ve Yapıkedi World özellikli kredi kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Akbank Axess özellikli kredi kartları, Garanti  ve Denizbank Bonus özellikli kredi kartlarıyla taksitli ödeme yapılabilmektedir.

C-HAVALE/EFT YOLUYLA ÖDEME

Yıllık öğrenim ücretinin tamamı kayıt sırasında; üniversitenin aşağıdaki banka hesaplarına doğrudan havale veya eft yoluyla ödenebilir.

Hesap Adı: Nişantaşı  Üniversitesi

Alıcı Adı: Nişantaşı Üniversitesi

IBAN: TR26 0001 5001 5800 7306 1054 34

Vakıfbank Etiler Şubesi

Açıklama : Öğrencinin Adı Soyadı ve Tc  Kimlik No.su yazılmalıdır.

EFT Hesabı: Öğrenim ücreti diğer bankalardan Eft olarak ödenebilir.

Alıcı İsmi: Nişantaşı Üniversitesi

Açıklama: Öğrencinin adı soyadı ve TC kimlik numarası .