HIZLI ERİŞİM İLETİŞİM

Bir Hayal Bir Girişimcilik Etkinliğinin İlk Konuğu Veysi Balin OlduÜniversitemizin Girişimcilik Kulübü, Dr. Öğr. Üyesi Gözde MERT danışmanlığında “Bir Hayal Bir Girişim” başlığında etkinliklerini sürdürmektedir. Bu etkinliğin geleneksel bir hale getirilmesine çalışılmaktadır.

“Bir Hayal Bir Girişim” etkinliğine 2 Nisan 2019 tarihinde, Balin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Veysi BALİN konuk olmuştur. Konferans salonunda gerçekleşen bu etkinliğe; öğrencilerimiz, üniversite personeli ve dış kaynaklı katılımcılar iştirak etmiştir.

Sayın BALİN, konferansta kendi girişimcilik hikayesini bizlerle paylaştı. Diyarbakır'dan başlayıp, İstanbul'da gelişen ve sonrasında global hacimli bir işletmeyi gerçekleştiren hayalini anlattı. Kendi hayallerini, çabalarını, zorluklarını, fırsatları ve diğer ilgili etmenlerle birlikte iş hayatında yaptığı sıçramaları, başarıları, endişelerini ve mutluluklarını öğrencilerimizle paylaştı. İnsanın gerçekleşebilecek hayallerinin olması ve bu hayallerinin peşinde koşmasının girişimciliğin temel dinamiklerinden biri olduğunu ve bunun yaşadığı bir gerçek olduğunu ifade etti. 

Yayınlanma Tarihi: 09.04.2019