HIZLI ERİŞİM İLETİŞİM

Gün Birlik GünüNişantaşı Üniversitesi Kurucusu Levent Uysal, 15 Temmuz darbe girişimi yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında "Milletimiz; tek bayrak, tek millet, tek vatan, tek devlet anlayışı ile özgürlüğüne sahip çıktığını tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir" dedi.

Uysal mesajında şu ifadeler yer verdi:

"FETÖ/PDY terör örgütü tarafından 15 Temmuz 2016 günü gerçekleştirilen hain darbe girişimi aziz milletimizin ve kahraman güvenlik güçlerimizin canları pahasına verdiği mücadele ile geri püskürtülmüştür. Milletimiz tek bayrak, tek millet,tek vatan, tek devlet anlayışı ile özgürlüğüne sahip çıktığını tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir."

GENÇLERİMİZİN DEMOKRASİMİZE SAHİP ÇIKACAĞINDAN ŞÜPHEM YOK

"Ülkemizdeki eğitim sektörünün temsilcilerinden biri olarak, gençlerimizin yani yarınlarımızın bu hain darbe girişimi gecesi sonrası, demokrasimize ve ülkemizin geleceğine ne pahasına olursa olsun sahip çıkacağından ve benzer tehditlere karşı da her daim teyakkuz halinde olacağından hiçbir şüphem yoktur" diyen Uysal, "Tekrardan 15 Temmuz şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize sabır, gazilerimize de sağlık vermesini diliyorum. Gün birlik günü, milletimize teşekkürler" diyerek sözlerini noktaladı.

Yayınlanma Tarihi: 14.07.2017
Görüntülenme: 2096