HIZLI ERİŞİM İLETİŞİM

Levent Uysal, Başarılı Sporcuları Kabul EttiNişantaşı Üniversitesi spor takım temsilcileri, kazandıkları kupaları Nişantaşı Eğitim Vakfı Kurucusu Levent Uysal’a sundu.

Nişantaşı Üniversitesi spor takım temsilcileri, 2016 - 2017 akademik yılında kazandıkları 6 kupayı Nişantaşı Üniversitesi Kurucusu Levent Uysal’a sundu. Sporcu ve spor yöneticilerini makamında kabul eden Levent Uysal, sporculardan geçirdikleri sezon ve elde ettikleri başarılar hakkında bilgi aldı. Keyifli geçen sohbet sonrasında Levent Uysal verdiği demeçte, “Hedeflerimiz doğrultusunda spor alanında da yatırımlar yapıyoruz. Bu yaptığımız yatırımların karşılığını alıyor olmak gurur verici. Tüm sporcu öğrencilerimize ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bu akademik yıl 9 branşta toplam 110 sporcu ile yarışmalara katıldık ve koyduğumuz hedeflere başarı ile ulaştık. Önümüzdeki yıllarda yatırımımız artarak devam edecek. Maslak 1453 NeoTech kampüsümüz içerisinde yer alan modern spor komplekslerinin imkanları ile başarılarımızı daha da yukarılara çıkartacağız” dedi.

Nişantaşı Üniversitesi 2016 - 2017 sezonunda erkek basketbol, erkek voleybol, kadın voleybol ve erkek tenis branşlarında birincilik, salon futbolunda ikincilik ve futbol branşında üçüncülük kupasını müzesine götürerek üniversiteler arası liglerde katılım gerçekleştirdiği tüm branşlarda hedefine ulaştı.

 
Yayınlanma Tarihi: 09.06.2017