HIZLI ERİŞİM İLETİŞİM

Nişantaşı Üniversitesi Sports Week’deydiGençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteklediği CNR Sports Week İstanbul,  13-18 Eylül tarihlerinde CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleştirildi. Spora gönül verenlerin buluştuğu festivalde indoor-outdoor sporlar, zumba, fitness gibi yüzden fazla etkinlik düzenlendi. Spor etkinliklerinin yanı sıra sağlıklı yaşam, gıda takviyesi, spor ekipman ve spor giyim alanları da sporseverlerin beğenisine sunuldu. 

Türkiye’nin en büyük spor festivali Sports Week 2018’de, Nişantaşı Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ve Athletic House Academy katılımcılar arasında yerini aldı. Geçtiğimiz günlerde, Ümit Milli Futbol Takımımızın Performans Koçu görevine getirilen Antrenörlük Eğitimi Bölüm Başkanımız Dr. Türker Bıyıklı’nın gerçekleştirdiği workshop da festival etkinlikleri arasındaydı. 

Fuar sırasında, Nişantaşı Üniversitesi ve Athletic House Academy'nin  akreditasyon aldığı, Avrupa Birliği’nin en saygın derneklerinden biri olan Europe Active’in temsilcisi, Nişantaşı Üniversitesi standını ziyaret ederek keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. 

 
Yayınlanma Tarihi: 20.09.2018