HIZLI ERİŞİM İLETİŞİM

Türk Heyeti Ozan Karakuş Öncülüğünde Brüksel YolundaSpor Endüstrisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Nişantaşı Üniversitesi Spor Yöneticiliği Öğretim Görevlisi olan Ozan Karakuş Brüksel’de AB Eğitim, Kültür ve Spor Komiseri Tibor Navracsics ile bir araya geleceklerini ve önemli konuları masaya yatıracaklarını söyledi. 

Spor Endüstrisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Karakuş, 42 ülkenin katılımı sağlanan Avrupa Spor Haftası'nın raporunda dünyada en çok aktif olan ülkeler arasında Türkiye olarak 3. sırada yer aldığını açıkladı. 

Spor Endüstrisi A.Ş., Avrupa Parlamentosu Spor Elçiliği’ne seçildiği günden beri Türkiye’de “Aktif Ol” sloganı ile 1 hafta içinde 1 milyon kişiyi 81 ilde onlarca proje yaptırdı. Avrupa Spor Haftası’na katılan 42 ülke içinde Türkiye, 39 ülkeyi geride bırakıp 3. sıraya yerleşti.  

Türkiye’yi temsilen asıl hedeflerinin 2020 olduğunu ve bunun için 22 Kasım’da tekrar Avrupa Parlamentosu’na davet edilen Spor Endüstrisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Karakuş “2020 için hazırladığımız projeyle 5 milyon kişiye spor yaptırmak ve Avrupa birinci sıraya yerleşmek için çalışmalara devam ediyoruz. Yaptığımız işler ilgi odağı olmaya devam ediyor. Her alanda Avrupa’da İstanbul’u tanıtmaya gayret ediyoruz” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 09.11.2019