HIZLI ERİŞİM İLETİŞİM

Nish Partner Nedir?

Sevgili Öğrenciler,

Sektör İlişkileri Daire Başkanlığı altında ekibimiz, sizlere okuduğunuz süre içinde sektör tecrübesi kazandıracak ve devamında mezuniyetinizle birlikte Türkiye’nin en ileri gelen firmalarında istihdam önceliği kazanacağınız imkânlara en güvenli ve basit şekilde ulaşmanızı sağlayacak Nish Partner  projesi 2017-2018 Akademik yılındada çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 

2017 Ocak ayından itibaren, Üniversitemiz ile Nish Partner kapsamında anlaşması olan tüm kurumlara WEB SİTEMİZ aracılığı ile gerek staj gerek imkânları için direk başvuruda bulunabileceksiniz.

Anlaşmalı Kurumların, başvuru şartlarına ve Üniversitemizin Staj ve İŞ Başında Mesleki Uygulamalar Yönergelerinde yer alan maddelerine göre tüm başvurularınız değerlendirilecektir.

Yine Nish Partner sayesinde sektör haberlerini, kariyer imkânlarını, sizlerin arasından çıkan kariyer başarı hikâyelerini sizlere ulaştıracağız. Bünyemizde Sektör Yöneticileri katılımları ile yapılacak seminer Kariyer Sohbetleri gibi faaliyetlerin takvimlerine yine buradan ulaşabileceksiniz.

Üniversitemiz içinde KISMİ ZAMANLI olarak çalışmak isteyen siz sevgili öğrencilerimiz için tüm ilanlarımız ve başvuru koşullarımız yine Nish Partner üzerinden sizlere sağlanacaktır.