13 Ekim 2014 tarihinde hizmete giren Sadabad Kampüsü, ülkemizin ilk organik kampüsü olma özelliğini taşımaktadır. Tasarımından, inşaat süreçlerine, malzeme seçiminden kampüs işletmesine kadar tüm aşama ve operasyonlarda çerve duyarlılığı ve sürdürülebilirlik boyutları hassasiyetle  dikkate alınan kampüsümüzde, fakülte lisans programlarımız ve sağlık programları dışındaki önlisans programlarımız yürütülmektedir.   

26,000 m² üzerine kurulu ve kapalı alanı 6,613 m² olan Sadabad Kampüsümüz, merkez kampüs statüsündedir. Mütevelli Heyet ve Rektörlük Ofisleri’nin bulunduğu kampüste bir modern konferans salonu, e-kütüphane, personel ve öğrencilere yönelik kafeteryalar, idari ve akademik ofisler ve sosyal aktivite için açık alanlar mevcuttur. Bunların yanı sıra sağlık programları için 4 atölye, Mimarlık-Mühendislik Fakültesi öğrencileri için 2 atölye, Sanat Tasarım Fakültesi öğrencilerinin kullanabilecekleri 2 atölye,  TV-Radyo stüdyoları ile Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümünün kullanımına ayrılmış Gastroditoryum bulunmaktadır. 

 

Üniversitemizin ilk kampüsü olan Osmanbey Kampüsü İstanbul'un merkezinde Pangaltı Ergenekon Caddesi’nde yer almaktadır.

Kapalı alanı toplam 3.866 m2 olan Osmanbey Yerleşkesi’nde hem birinci öğretimde, hem de ikinci öğretimde kullanılan 14 Derslik, 2 Amfi, Moda Tasarımı Atölyesi, Bilgisayar Laboratuvarı, Yabancı Dil Laboratuvarı, Güzellik ve Cilt Bakım Atölyesi, Çizim Atölyesi ve Kütüphane bulunmaktadır.

Sürekli Eğitim Merkezi ve Sosyal Bilimler Enstitüsü (lisansüstü) programları Osmanbey Kampüsümüzde yürütülmektedir.

Öğrencilerimizin iş dünyası ile iç içe eğitim görmesi hedefi çerçevesinde merkeze yakın lokasyonları tercih eden üniversitemizin Bayrampaşa Yerleşkesi’nin toplam kapalı alanı 12.339 m2’dir. Çok sayıda sınıf ve amfinin yanı sıra laboratuvar, atölye gibi uygulama derslerinin yapılacağı fiziki alanlar, modern konferans salonu, kütüphane, personel ve öğrencilere yönelik kafeteryalar, idari ve akademik ofisler kampüste hizmet vermektedir. 

Nişantaşı Meslek Yüksekokulu’nun Sağlık Programları ile Sosyal Bilimler Enstitüsü’nün yükseklisans programları Bayrampaşa Kampüsü’müzde yürütülmektedir.

17.10.2016 tarihinde hizmete giren Nişantaşı Üniversitesi Premier Kampüsü geniş, ferah, yüksek tavanlı ve aydınlık sınıfları ile beraber Sanat ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Mühendislik Fakültesi ile Meslek Yüksekokulunun çizim ve tasarım stüdyolarına ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Kampüs içerisinde Tekstil ve Moda Tasarımı öğrencilerin uygulamalarını yapabildikleri dikiş atölyesi de yer almaktadır. Sadabad Kampüsünün hemen karşısında bulunan ve 900 metrekarelik kapalı kullanım alanı bulunan Premier Kampüsünde, hem birinci öğretimde hem de ikinci öğretimde kullanılan 7 adet tasarım ve çizim atölyesi ile beraber 1 adet moda tasarım atölyesi bulunmaktadır.    

Nişantaşı Üniversitesinin en yeni kampüsü olan Tarabya Kampüsü eğitim-öğretim faaliyetlerine 2016-2017 akademik yılının başında ilk öğrencilerini alarak başlamıştır. Hacıosman Metro durağına yürüme mesafesinde olan Kampüs Kompleksi içerisinde Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencileri ile beraber Meslek Yüksekokulu Spor Yönetimi öğrencileri hem teori hem de uygulama eğitimlerini aynı çatı altında alabilme imkânına kavuşmuşlardır. Kampüs içerisinde öğrencilerin teorik eğitim alabildikleri sınıfların yanı sıra uygulamalı eğitimlerini yapabildikleri; tenis kortları, fitness merkezi, çok maksatlı spor salonu, havuz ve tırmanış duvarı bulunmaktadır.