HIZLI ERİŞİM İLETİŞİM

OBİS ve Sanal Kampüs Entegrasyonu Hk.

OBİS ve Sanal Kampüs Entegrasyonu Hk.

“Sevgili Öğrencilerimiz, 

Üniversitemiz OBİS (Öğrenci Bilgi İşlem Sistemi) sistemi ile sanal kampüsümüzde kullandığımız farklı iki sisteminin entegrasyon işlemleri başarıyla tamamlanmıştır. Yarın (06 Nisan 2020) Pazartesi gününden itibaren sanal kampüs sistemimize bağlandığınızda artık sadece kayıtlandığınız dersleri görebileceksiniz. 

Bilindiği gibi, herhangi bir sistem yenilenmesi, veya yeni sürüm yüklenmesi gibi durumlarda beklenmedik problemler oluşabilir. Bizim sistem entegrasyonumuzda da yanlış ders ataması gibi problemlerle karşılaşabiliriz. Oluşabilecek bu ve benzeri problemleri üniversitemiz teknik destek e-posta [email protected] adresine  bildirmeniz durumunda en kısa zamanda sizlere geri dönüş yapılacaktır. 

Üniversitemizle yapacağınız yazışmalarda öğrenci e-posta adresimizi kullanmanız, sizin verilerinizin korunması ve ilerde ki yazışmalarımızda referans olması açısından, bizim için önem arz etmektedir. Lütfen Üniversitemizin bütün birimleriyle yapacağınız tüm yazışmalarda, üniversitemizin sizlere sunduğu nisantasi.edu.tr uzantılı öğrenci e-posta hesabınızı kullanınız. 

Evde çalışma hayatı kolaylaştırıyor, lütfen evde kalın – sağlıklı kalın”05.04.2020