90 (212) 210 10 10

TR

ENG

DUYURULAR

Erken Kayıt Yenileme

Erken Kayıt Yenileme

16.01-2023-31.01.2023 tarihleri arasında yapılacak Erken Kayıt Yenileme işlemleri için Halkbank Paraf Kredi Kartı ile vade farksız taksit seçeneği ve Eğitim Kredisi (Faizli) sunulacaktır.

Halkbank Paraf Kredi Kartı ile Vade Farksız Taksit İmkanından Faydalanmak İsteyenler;

  • Halkbank Paraf Kartlılara okul ödemelerinde vade farksız 8 taksit imkanı sunulacaktır. Halkbank Paraf Kart ile yapılan ödemelerde vade farksız taksit imkanından yararlanabilmek için ödemenin Sanal Pos üzerinden online olarak değil, kampüsümüze gelerek fiziki pos cihazlarından çekim yapılarak gerçekleşmesi gerekmektedir. Halkbank Paraf Kart’a sahip olmayan veliler için kampüsümüzde görevli olan Halkbank yetkili personeli kart başvurusunu alacak, uygun bulunması durumunda fiziki kartını basarak hemen teslim edebilecektir. Fiziki kartını teslim alan velilerimiz, ödemelerini Mali İşler Daire Başkanlığı Ödeme Noktasına gelerek fiziki pos cihazlarından gerçekleştirecektir. Kampüsümüze gelmeden önce kart başvurusu sorgulaması için sizden istenen bilgileri aşağıda belirtilen formatta nisantasiuniiletisim@halkbank.com.tr e-posta adresi aracılığıyla paylaşmanız gerekmektedir.

 Eğitim Kredisinden Faydalanmak İsteyenler;

 Yasal mevzuat gereği; kredi tutarı 50.000 TL ‘ye kadar azami 36 ay vade, 50.000 TL-100.000 TL arası ise azami 24 ay vade, 100.000 TL üzeri ödemeler için azami vade 12 ay olarak sınırlandırılmıştır. Başvurular Denizbank ve Halkbank aracılığıyla gerçekleştirilecektir.

  • Halkbank ve Denizbank’tan yetkili personeller 16.01.2023-31.01.2023 tarihleri arası Kredi taleplerini almak üzere kampüsümüzde hizmet verecektir. Başvurular sadece kampüste görevli banka yetkililerine iletilecek, adı geçen bankaların şubelerinden başvuru alınmayacaktır. Bu sebeple Eğitim Kredisi fırsatından yararlanmak için “Kredi Başvurusunda bulunacak/Kredilendirilecek” velinin mutlaka kampüste bulunması gerekmektedir.
  • Halkbank aracılığıyla yapılacak Eğitim Kredisi başvuruları için, kampüsümüze gelmeden önce kredi kullanmaya uygun olup olmadığınızın değerlendirilmesi ve ön onay işlemleri için banka ile bazı bilgileri paylaşmanız gerekmektedir. Sizden istenen bilgileri aşağıda belirtilen formatta nisantasiuniiletisim@halkbank.com.tr eposta adresi aracılığıyla paylaşmanızı rica ederiz.

Öğrenci TCKN
Başvuru Sahibinin TCKN    
Başvuru Sahibinin GSM Numarası    

                                    Eğitim Kredisi    Kredi Kartı    
Talep Edilen Ürün          EVET/HAYIR    EVET/HAYIR    
Talep Edilen Limit (TL)           ?                      ?    
LKS limitimin ve KKB sorgulamamın yapılmasını talep ediyorum.    EVET/HAYIR
Başvuru sahibinin kimlik görüntüsünün ve gelir evraklarının maile eklenmesi gerekmektedir.
Gelir evrakları nelerdir?
1- A- Başvuru sahibi ücretli çalışan ise; SGK dökümü (e-devletten alınabilir) ve maaş bordrosu.
    B- Başvuru sahibi vergi levhası mükellefi ise; Güncel beyannameler, vergi levhası.

2- Varsa kira gelirini belgeleyen dokümanlar (Kira Kontratı vb.)

Havale / Eft ile Ödeme

Eğitim ücretinizi aşağıda bilgileri bulunan Nişantaşı Üniversitesi banka hesabına Havale/EFT ile ödeyebilirsiniz. Açıklama kısmına mutlaka Öğrenci Adı Soyadı – Öğrenci Numarası ve 2023-2024 Kayıt Yenileme ibaresi yazılmalıdır. Bilgilerin eksik ya da hatalı yazılması nedeniyle gerçekleşmeyen Erken Kayıt Yenileme işlemlerinden Nişantaşı Üniversitesi mesul değildir. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra dekontunuzu https://ats.nisantasi.edu.tr/nisantasi-universitesi-help linkinden yükleyebilirsiniz.

Nişantaşı Üniversitesi
Vakıfbank Etiler Şubesi
TR08 0001 5001 5800 7306 4878 41

Kurum Ödemesi

Vakıfbank İnternet Şubesi, Vakıfbank ATM’leri ve Vakıfbank Şubelerinden Kurum Ödemesi yapabilirsiniz. Bunun için sırasıyla; İşlemler > Ödemeler > Eğitim ve Sınav Ödemeleri > İşlem Türü > Üniversiteler > Nişantaşı Üniversitesi Harç Tahsilatları > Öğrenci Numarası adımlarını takip ederek ödemeniz gereken tutarı görebilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online Ödeme

https://odeme.nisantasi.edu.tr adresinden Öğrenci Numaranız ve OBİS şifreniz ile sisteme giriş sağlayarak Debit Kart ya da Kredi Kartınız ile Erken Kayıt ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Online ödemelerde yapılacak tek çekim ya da taksitli işlemlerde Paraf Kart vade farksız taksit kampanyası geçerli değildir. Ödeme yaptığınız karta ve taksit sayısına göre komisyon değişkenlik göstermektedir.

% 100 Burslu Öğrencilerimizin Dikkatine!

% 100 Burslu öğrencilerimiz kayıt yenileme işlemleri için https://ats.nisantasi.edu.tr/nisantasi-universitesi-help linkinden talep oluşturabilirler. Ayrıca bir işlem yapmalarına gerek yoktur.


ÖNEMLİ NOT: ERKEN KAYIT YENİLEME FIRSATINDA OTS (OTOMATİK TAHSİLAT SİSTEMİ) İLE ÖDEME SEÇENEĞİ OLMAYACAKTIR.

Her türlü soru ve sorunlarınız için https://ats.nisantasi.edu.tr/nisantasi-universitesi-help linkinden iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Apply Nişantaşı