90 (212) 210 10 10

TR

ENG

DUYURULAR

Erken Kayıt Yenilemede Son Dönem

Erken Kayıt Yenilemede Son Dönem

Kayıt Yenileme Ödeme Yöntemleri

  • ONLİNE ÖDEME YÖNTEMİ

ODEME.NİSANTASİ.EDU.TR ADRESİ ÜZERİNDEN KREDİ KARTI VEYA BANKA KARTINIZLA ÖDEMENİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

 

  • VAKIFBANK ŞUBELERİNDEN ÖDEME YÖNTEMİ

VAKIFBANK ŞUBESİNE GİDİLEREK KURUM ÖDEMESİ YAPILACAĞI BELİRTİLİR. ŞUBEDE ÖDEME YAPABİLMEK İÇİN ÖĞRENCİNİN GÖREVLİ MEMURA ÖĞRENCİ NUMARASINI SÖYLEMESİ YETERLİDİR.

 

  • ONLİNE KURUM ÖDEMESİ

VAKIFBANK İNTERNET ŞUBESİ YA DA ATMLERİNDEN SIRASIYLA, ÖDEMELER > KURUM ÖDEMELERİ > ÜNİVERSİTELER > NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ HARÇ TAHSİLATLARI SEÇTİKTEN SONRA ÖĞRENCİ NUMARANIZI GİREREK KARŞINIZA ÇIKAN EKRANDAN İLGİLİ ÖDEME TUTARINI SEÇİP ÖDEMENİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. Online Kurum Ödemesi Nasıl Gerçekleştirilir? TIKLAYINIZ

 

  • KAMPÜSTE KREDİ KARTI ÖDEME YÖNTEMİ

BÜTÜN KREDİ KARTLARI İLE TEK ÇEKİM, VAKIFBANK VE YAPI KREDİ WORLD ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARI, İŞ BANKASI MAXİMUM ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARI, AKBANK AXESS ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARI, GARANTİ VE DENİZBANK BONUS ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARI İLE DE TAKSİTLİ ÖDEME YAPILABİLMEKTEDİR. KREDİ KARTI TAKSİTLİ İŞLEMLERDE BANKANIN BELİRLEMİŞ OLDUĞU KOMİSYON TUTARI, EĞİTİM ÜCRETİNE EKLENMEKTEDİR.

 

  •  AMERICAN EXPRESS ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARINDAN ÖDEME ALINAMAMAKTADIR.

 

  • HAVALE / EFT ÖDEME YÖNTEMİ

 

VAKIFBANK, ETİLER ŞUBESİ, NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ TR08 0001 5001 5800 7306 4878 41 IBAN NUMARALI TL HESABINA ÖDEMENİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. HAVALE/EFT İŞLEMLERİNDE ÖĞRENCİ ADI, SOYADI VE T.C. KİMLİK NUMARASI/ÖĞRENCİ NUMARASI MUTLAKA YAZILMALIDIR. AÇIKLAMA KISMINDA BİLGİLERİ EKSİK/HATALI OLAN ÖDEMELER İŞLEME ALINMAYACAKTIR. EKSİK VE HATALI İŞLEMLERDEN KAYNAKLI GECİKME NEDENİYLE ÜNİVERSİTE MESULİYET KABUL ETMEMEKTEDİR.

ULUSLARARASI (YABANCI) ÖĞRENCİLERİN ÖDEME YAPABİLECEĞİ HESAP BİLGİSİ

VAKIFBANK, ETİLER ŞUBESİ, NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ TR86 0001 5001 5804 8016 5740 62 IBAN NUMARALI USD HESABINA ÖDEMENİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. HAVALE/EFT İŞLEMLERİNDE ÖĞRENCİ ADI, SOYADI VE T.C. KİMLİK NUMARASI/ÖĞRENCİ NUMARASI MUTLAKA YAZILMALIDIR. AÇIKLAMA KISMINDA BİLGİLERİ EKSİK/HATALI OLAN ÖDEMELER İŞLEME ALINMAYACAKTIR. EKSİK VE HATALI İŞLEMLERDEN KAYNAKLI GECİKME NEDENİYLE ÜNİVERSİTE MESULİYET KABUL ETMEMEKTEDİR.

Apply Nişantaşı