90 (212) 210 10 10

TR

ENG

DUYURULAR

Kayıt Yenileme Hakkında Önemli Duyuru

18.09.2023 – 22.09.2023 tarihleri arasında yapılacak olan ders seçimleri öncesinde, 15.09.2023 tarihine kadar Mali Kayıt Yenileme işlemlerinizi gerçekleştirilmiş olmanız gerekmektedir. Mali Kayıt Yenileme işlemleriniz için ödeme yöntemlerimiz şu şekildedir;

Havale / Eft ile Ödeme

Eğitim ücretinizi aşağıda bilgileri bulunan İstanbul Nişantaşı Üniversitesi banka hesabına Havale/EFT ile ödeyebilirsiniz. Açıklama kısmına mutlaka Öğrenci Adı Soyadı – Öğrenci Numarası ve 2023-2024 Kayıt Yenileme ibaresi yazılmalıdır. Bilgilerin eksik ya da hatalı yazılması nedeniyle gerçekleşmeyen Mali Kayıt Yenileme işlemlerinden İstanbul Nişantaşı Üniversitesi mesul değildir. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra dekontunuzu https://ats.nisantasi.edu.tr/nisantasi-universitesi-help linkinden yükleyebilirsiniz.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Hesap Adı       : İstanbul Nişantaşı Üniversitesi
Banka              : Vakıfbank

Şube                : Etiler Şubesi
IBAN                : TR08 0001 5001 5800 7306 4878 41

Kurum Ödemesi

Vakıfbank İnternet Şubesi, Vakıfbank ATM’leri ve Vakıfbank Şubelerinden Kurum Ödemesi yapabilirsiniz. Bunun için sırasıyla; İşlemler > Ödemeler > Eğitim ve Sınav Ödemeleri > İşlem Türü > Üniversiteler > İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Harç Tahsilatları > Öğrenci Numarası adımlarını takip ederek ödemeniz gereken tutarı görebilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online Ödeme

https://odeme.nisantasi.edu.tr adresinden Öğrenci Numaranız ve OBİS şifreniz ile sisteme giriş sağlayarak Debit Kart ya da Kredi Kartınız ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Online ödemelerde yapılacak tek çekim işlemler bankaların uygulamış olduğu Eğitim Kampanyasına dahil değildir. Taksitli işlemlerde ödeme yaptığınız karta ve taksit sayısına göre komisyon uygulanır ve uygulanacak komisyon her banka ve karta göre değişkenlik göstermektedir.

Peşin Fiyatına Taksitli Ödeme (Denizbank OTS)

Mali Kayıt Yenileme işlemlerini Denizbank OTS (Otomatik Tahsilat Sistemi) ile yapacak öğrencilerimiz, aşağıdaki link üzerinden kredi kullanacak kişinin bilgilerini girerek Kayıt Yenileme ücretleri için Denizbank kredi onayı olup olmadığını sorgulayabilirler.

Başvurularına olumlu cevap alan öğrencilerimiz, üniversite mail adreslerinden (öğrenci mail adresi) maliisler@nisantasi.edu.tr adresine, OTS Başvurusunun olumlu sonuçlandığını, başvurmuş olduğu OTS tutarı ve kredi başvurusu yapılan kişinin Adı Soyadı, TC Kimlik Gsm numarasını yazacakları bir mail göndermeleri yeterli olacaktır. Sonrasında Denizbank Zeytinburnu Şube yetkilileri kendileri ile iletişime geçerek gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır.

Gönderilecek Örnek Mail


Sayın Yetkili,

Kayıt Yenileme için yaptığım OTS başvurum onaylanmıştır.

Gereğini arz ederim.

Öğrenci Adı Soyadı

 

Kredi Başvurusu Yapan Kişinin

Adı Soyadı                              :

Tc Kimlik No                          :

Ots Başvuru Tutarı                :

Gsm                                        :          


BAŞVURU LİNKİ: https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/okul-odeme-formu-iframe.aspx?query=450e5187-2571-48ae-bfab-3dde5f0b545a

% 100 Burslu Öğrencilerimizin Dikkatine!

% 100 Burslu öğrencilerimiz kayıt yenileme işlemleri için aşağıdaki link üzerinden talep oluşturabilirler. Ayrıca bir işlem yapmalarına gerek yoktur.

https://ats.nisantasi.edu.tr/nisantasi-universitesi-help

Her türlü soru ve sorunlarınız için https://ats.nisantasi.edu.tr/nisantasi-universitesi-help linkinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Apply Nişantaşı